Cena

Napędy Radiowe Somfy

Napędy radiowe Somfy SUNEA 50/60 io w ekranach, windach i roletach wchodzących w skład systemu inteligentnego sterowania domem Somfy io-homecontrol®.

Sprawdź co potrafi nowa centrala inteligentnego domu Somfy TaHoma® Premium.

TaHoma® Premium umożliwia połączenie urządzeń i czujników w jeden zintegrowany system. Dzięki temu Twój dom stanie się maksymalnie komfortowym i bezpiecznym miejscem, a codzienne czynności przyjemnościami!

Somfy SUNEA 50/60 io - napędy radiowe do ekranów, wind, rolet, screenów i markiz.

Interaktywny system napędów radiowych, z opatentowaną zintegrowaną anteną radiową. SUNEA 50/60 io może być stosowana do markiz z ramionami przegubowymi, ekranów oraz wind i screenów (ustawianie położeń krańcowych przy pomocy nadajnika i/lub pilota Somfy io) i markiz kasetowych. W przypadku markiz kasetowych, ekranów oraz wind górna pozycja krańcowa jest ustawiana automatycznie poprzez kontrolę momentu obrotowego. Proces zamykania można optymalnie przystosować do typu produktu w jakim ten napęd jest zastosowany. Możliwość ustawienia dowolnego położenia pozycji komfortowej, w przypadku elementów zaciemnienia w celu optymalizacji widoczności i natężenia oświetlenia zaś w przypadku ekranów aby obraz mógł być oglądany na optymalnej dla Widza wysokości. Pozycję komfortową można ustawić w prosty i szybki sposób. Sterowanie napędem do pozycji komfortowej jest wykonywane manualnie za pomocą przycisku Stop/„my" nadajnika i/lub pilota. Funkcja AutoScan pozwala na komunikację z konkretnym napędem io. Istnieje możliwość nadania indywidualnej nazwy każdemu napędowi. Nazwa napędu znajdzie się na wyświetlaczu sterownika i będzie łatwa do odnalezienia.