)(document);*}
Cena

Zwrot / Reklamacja zakupionego u nas produktu

Zwroty

Zgodnie z obowizujcym w Polsce prawem, mogą Państwo (osoby prywatne) w ciągu 14 dni o złożenia zamówienia zwrócić towar, bez podawania przyczyny. Nie może posiadać uszkodzeń mechanicznych (w tym rys, zadrapań), produkty także muszą zostać oddane w stanie nie pogorszonym i nie budzącym wątpliwości co do stanu jakości i wartości względem nowego sprzętu jaki Państwo otrzymaliście. W przypadku zakupu przez podmioty profesjonalne (firmy), możliwości zwrotów są ograniczone i zgodne z aktualnie obowiązującym prawem polskim. Jednocześnie muszą go Państwo dostarczyć z oryginalnym kompletem akcesoriów zawartych w opakowaniu (również nie uszkodzone), tj. z pełnym wyposażeniem. Prosimy o kontakt w celu przeprowadzenia procedury zwrotu możliwie szybko i komfortowo.

UWAGA ! Wyjątek stanowią produkty wytworzone lub zakupione na specjalnie pod Państwa zamówienie lub posiadające indywidualne cechy - w takich przypadkach możliwości zwrotu nie ma. Zatem jeśli Państwa zakup i wybór jest nie do końca przemyślany/niepewny, bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt z nami, celem sprecyzowania, czy produkt przez Państwa zamawiany nie należy do tej grupy.

Reklamacje

Jeżeli usterka jest fabryczną wadą sprzętu, prosimy o szybki kontakt z serwisem producenta. Dane teleadresowe widnieją na kartach gwarancyjnych lub innych dokumentach produktu, które dodajemy do dokumentów produktów lub na stronach internetowych producentów. Jeżeli jednak z jakichkolwiek powodów, nie uda się Państwu załatwić sprawy z serwisem, prosimy o kontakt z nami, a wtedy my zajmiemy się procesem reklamacji.